ul. Podchorążych 15a, 68-200 Żary
+48 609 192 346
self-psycholog@wp.pl

O Mnie

Created with Sketch.

Wykształcenie:
Studia magisterskie na kierunku Psycholgia, specjalność: psychologia kliniczna (Uniwersytet Szczeciński)
Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży (Krakowskie Centrum Psychodynamiczne)
Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej (Krakowskie Centrum Psychodynamiczne)
Podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii (UAM Poznań)
Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka (WSKPiSM Warszawa)
EEG-Biofeedback I stopnia (BioMed Neurotechnologie Wrocław)

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą. Doświadczenie zdobywałam w szczecińskich placówkach oświatowych pracując jako psycholog z dziećmi i młodzieżą oraz w Fundacji Porozumienia Społecznego i Integracji IMPULS w Szczecinie pracując także z osobami dorosłymi.
Od kilku lat pracuję w placówce oświatowej w Żarach oraz prowadzę prywatne konsultacje i psychoterapię. Współpracowałam z Niepubliczną Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną „Przyjazna Dłoń” w Żarach prowadząc diagnozy dzieci i udzielając porad i konsultacji osobom dorosłym.
W gabinecie psychoterapeutycznie pracuję głównie z młodzieżą i dorosłymi. Konsultuję psychologicznie także młodsze dzieci (szkolne) oraz rodziców w kwestiach wychowawczych i trudnościach rozwojowych. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Jestem również członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.
Drugim obszarem mojej praktyki jest EEG-Biofeedback. W gabinecie prowadzę także sesje diagnostyczne w ramach tej metody oraz treningi EEG-Biofeedback.